50 MM ÇİM HALI

50 mm Yeşil Çim Saha Kalitesi İplik Yapısı: 100% Polipropilen(PP) ISM 50mm Straight sentetik çim halı, dekoratif amaçlı genel kullanım için EN ÜST SEVİYE bir üründür. ... Uzun çim iplikleri sayesinde yumuşak ve konforlu bir kullanım sağlarsınız.

Landscape’deki zirve…Doga 50mm

sentetik çim halı; dolgun görünümü, uzun hav yüksekliği ile konforu ayaklarınızın altına seriyor. Havuz kenarları, balkonlar, otel, restoran içleri ve terasları gibi birçok iç ve dış mekân dekorasyonu için idealdir.

 

UYGULAMA ALANI: Landscape

HAV UZUNLUĞU: 50 mm

İPLİK YAPISI: 100 %Polietilen(PE)

 

50 mm Yeşil Çim Saha Kalitesi İplik Yapısı: 100% Polipropilen(PP) ISM 50mm Straight sentetik çim halı, dekoratif amaçlı genel kullanım için EN ÜST SEVİYE bir üründür. Gerçek çim kalitesinde ve dokusunda ürün aramaktaysanız, bu ürüne göz atmanızı tavsiye ederiz. Uzun çim iplikleri sayesinde yumuşak ve konforlu bir kullanım sağlarsınız. Çimlere uzanmış hissiyatını yaşayacağınızı ve memnun kalacağınızı garanti ederiz. Dış ve iç mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli ve ergonomiktir. Montajı, kullanımı, temizliği kolay, uzun ömürlüdür.

50 MM SUNİ ÇİM HALI

50mm suni çim halı, mm olarak en kalın ürünlerimizdendir. Yapısı ve kalın olmasından dolayı kaplanan zemin ve ya duvara ısı ve ses yalıtımıda sağlamaktadır. 50mm çim halı zemin kaplama m2 birim cinsinden fiyatlandırılmaktadir.

Bu ürün anti-statik özelliğe sahiptir. Bu sayede elektriklenme yapmaz. Aynı zamanda anti-bakteriyel bir ürün olması da çim halınızda bakteri oluşumunu engeller. Hijyeni kolay sağlayan ürünümüz ; bu anlamda oldukça avantajlıdır. Doğa ve çocuk dostu, görünümü ile de diğer suni çim ürünlerden ayrılır. UV ışınlarından etkilenmeyen 50mm kalınlığında, uzun yıllar ilk günkü görünümünü korur.

UV DAYANIMI - YIKANABİLİR - SUYU HAPSETMEZ - ALEV ALMAZ- BAKTERİ BARINDIRMAZ - %100 ÇEVRE DOSTUDUR.

- KOLAY UYGULAMA - 

* %99 UV Korumalı olan Çim Halı 5 Yıl güneş ışınları ve her türlü mevsim şartlarına karşı dayanma özelliğine sahiptir.

%100   YERLİ üründür.   

İPLİK YAPISI : 100 % Polipropilen(PP) 

Çim Halının Özellikleri  

Çim halı, her zaman istenilen sonuçların alınamaması nedeniyle doğal çime alternatif olarak üretilmiştir. Çim halı günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle bakım kolaylığı, düşük maliyeti ve zaman tasarrufu ile kullanıcıların tercih nedeni olmaktadır. Çim halının kullanım ömrü uzundur. Tüm hava şartlarına karşı son derece dayanıklı olan çim halının başlıca özellikleri şu şekildedir.

·         Aşınmalara karşı dayanıklıdır.

·         Kayganlığı engeller.

·         Estetik görüntüye sahiptir.

·         Bakımı gerektirmez.

·         Sulama gerektirmez.

·         Ekonomik ve düşük maliyetlidir.

·         Renk değişimi solma yapmaz, güneş ışınına dayanıklıdır.

·         Gübreleme gerektirmez.

·         Biçme gerektirmez.

·         Böcek yapmaz.

 Çim halı günümüzde birçok yerde kullanılmaktadır. Kullanım alanları şu şekildedir.

·         Koşu yolları.

·         Parklar. 

·         Alışveriş merkezleri.

·         Spor Alanları.

·         Otel restoran peyzajları.

·         Teras ve balkonlar.

·         Çocuk yuvası ve anaokulları peyzajları.

·         Bahçe peyzajları.


Dikkat edilmesi gereken noktalar

 

  •  Kaplamak istediğiniz zemin beton veya benzer sert bir zemin ise, ince olan ürünleri satın alabilirsiniz. Ancak toprak bir alan ise 20 mm ve üzeri kalınlıkta bir malzemeyi tercih etmeniz yararlı olacaktır. Ayrıca toprak alana ürünü sermeden önce zemin tesfiyesi yapıp, iyice zemini sıkıştırmak en idealidir.
DEVAMINI OKU ...
Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!