www.cimhali.com   2009 yılında hizmet vermeye başlamış olan www.cimhali.com  adresimiz  ve  firmamız Türkiye’de hizmet vermekle sınırlı kalmayıp uluslararası alanda da hizmet vermektedir. Dürüst, çağdaş, kaliteli ve yenilikçi ürünleri müşterilerimize sunarken hizmetlerimizin standartların üzerinde olmasına özen gösteriyoruz. Profesyonel ve uzman kadromuz ile vermekte olduğumuz hizmetler esnasında mesleki ahlaki her daim ön planda tutuyoruz. 
Netafloor, garantili ve kaliteli çözümlerinin hammaddelerinin kalitesine bağlı olduğunun bilincinde olup hammadde kalitesini öncelikli göz önünde bulundurmaktadır. Ürünlerimize sunmakta olduğumuz garantinin yanında müşterilerimizin hasar görmemesi için satış öncesinde uzman kadromuz planlama, denetleme ve analizin ardından ürünleriniz teslim ediliyor. 

Kuruluşumuzdan sonra önemli projelere imza atmış olan ekibimiz referanslarına kaliteli pek çok referans ekleyerek kalitesini her daim göstermeyi başarmış olup gelecekteki çalışmalarında da aynı başarıyı sürdürmeye devam edecektir.

 

MİSYONUMUZ

 2009 yılında kurulmuş olan firmamız mutlu müşteri ve çalışan prensibi ile hareket etmekte aynı zamanda en kaliteli ürünlerini doğru müşteri ile buluşturarak müşterilerimizin memnuniyet düzeyini artırmayı amaçlıyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştirerek müşteri portföyümüzü her geçen gün genişletmek ve motive çalışanlarımız ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

teknolojij  bize  verdiği imkanlar  doğrultusunda  gelişmiş en yüksek  düzeye ulaşmaktır  www.cimhali.com  


Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!